Kancelaria Doradztwa Podatkowego świadczy usługi doradztwa podatkowego przez Internet. Firmy i osoby fizyczne zainteresowane rozwiązaniem problemów podatkowych mogą przekazać swoje pytania za pomocą opracowanego formularza lub maila. W sposób możliwie dokładny prosimy przedstawić treść pytania i krótki opis sytuacji podatnika.

W ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem zadając pytania pomocnicze, podając termin przesłania odpowiedzi oraz cenę za wykonaną usługę. W przypadku dalszego zainteresowania naszą usługą wpłacacie Państwo podaną kwotę i przesyłacie dowód nadania faksem lub zapłacicie przy odbiorze listu. Odpowiedź przesłana zostanie wybraną przez Państwa drogą w ustalonym czasie. Informacje uzyskane od Państwa stanowią tajemnicę.

Jeśli życzycie sobie Państwo aby wystawić fakturę VAT prosimy o podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury.

KRÓTKA ODPOWIEDŹ

Krótkie wyjaśnienie co do znaczenia przepisów lub sposobu postępowania w danej sytuacji w kontekście obowiązującego prawa, które nie wymaga od doradcy szczegółowej analizy. Czas wykonania usługi (w dni robocze) nie przekroczy 72h od momentu zaksięgowania płatności na koncie doradcy.

PORADA STANDARDOWA

Udzielenie Klientowi wskazówek, rad, zaleceń wymagające od doradcy szczegółowej analizy problemu. Porada zawiera elementy sugestii co do sposobu rozstrzygnięcia sprawy. Czas wykonania usługi, (w dni robocze) nie przekroczy 72h od momentu zaksięgowania płatności na koncie doradcy.

USŁUGA EKSPRESOWA

Prosta odpowiedź lub porada standardowa z gwarantowanym czasem jej udzielenia w ciągu 24h od momentu zaksięgowania płatności na koncie doradcy.

OPINIA PRAWNA

Wszechstronna, wnikliwa i całościowa analiza sprawy prezentująca stanowisko doradcy podatkowego co do sposobu rozstrzygnięcia danej kwestii. Termin wykonania usługi uzgadniany jest indywidualnie z Klientem.


PROCEDURA

Po wpłynięciu zlecenia na sporządzenie pisma, opinii lub porady w ciągu 12 godzin otrzymacie Państwo indywidualną wycenę porady. Realizacja zlecenia nastąpi w uzgodnionym terminie po akceptacji wyceny i wpłynięciu opłaty na konto kancelarii. W emailu prócz wyceny zawarte będą informacje o sposobie dokonania przelewu na konto kancelarii.

Adresy pod który należy kierować pytania:

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer konta Kancelarii: 68 1940 1076 3006 1389 0000 0000

Kancelaria Doradztwa Podatkowego, Rafał Styczyński
ul. Słowicza 7 | 78-100 Kołobrzeg

tel.: +48 601 570 164

więcej: OFERTA

Zapytaj o cenę


ul. Słowicza 7 | 78-100 Kołobrzeg
tel.: +48 601 570 164 | e-mail: kancelaria@stytax.pl